top of page

út 14. 9.

|

Kostel sv. Máří Magdaleny

AVE MARIA Karolína Janů a Vladimír Jelínek

Nejen slavná Ave Maria v podání sopránu a varhan

AVE MARIA Karolína Janů a Vladimír Jelínek
AVE MARIA Karolína Janů a Vladimír Jelínek

Čas a místo

14. 9. 2021 19:30

Kostel sv. Máří Magdaleny, nám. Svobody 1, 360 01 Karlovy Vary, Česko

Program

J. S. Bach: Toccata a fuga d moll  A. Stradella: Pietà, Signore

G. F. Händel: Mesiáš – Rejoice greatly, o Daughter of Zion

J. P. Sweelinck: Téma a variace J. Haydn: Stvoření – Arie Gabriela: Nun beut die Flur das frische Grün J. S. Bach-Ch. Gounod: Ave Maria G. Ph. Telemann: Koncert D dur – Moderato grazioso B. M. Černohorský: Regina Coeli

W. A. Mozart: Korunovační mše C dur– Agnus Dei N. J. Lemmens: Fanfare  G. Caccini: Ave Maria

 

KAROLÍNA JANŮ

Absolvovala magisterské studium na Akademii múzických umění v Praze u Prof. Jany Jonášové a na Codarts University for the Arts v Rotterdamu u Prof. Roberty Alexander. Spolupracuje s českými a zahraničními dirigenty a orchestry, věnuje se interpretaci staré hudby jako členka ensemblů Collegium 1704, Ensemble Inégal či Czech Ensemble Baroque. Mezi její repertoár patří opera stejně jako duchovní tvorba a písně.

karolinajanu.com

VLADIMÍR JELÍNEK

Vystudoval sólo varhanní hru a varhanní improvizaci v Praze a v Nizozemí. Zúčastnil se řady mistrovských kurzů a soutěží. Věnuje se pedagogické činnosti. Je regenschori kapucínského kláštera a varhaník Svatojakubského souboru v Praze. Koncertoval ve třech světadílech, spolupracuje s různými soubory, rozhlasem i televizí, skládá hudbu k dokumentům a neozvučeným filmům. Na své koncerty zařazuje improvizace na přání posluchačů.

Share This Event

bottom of page