top of page

út 16. 11.

|

Kostel sv. Máří Magdaleny

ROMANCE pro housle, hoboj a varhany

ROMANCE pro housle, hoboj a varhany
ROMANCE pro housle, hoboj a varhany

Čas a místo

16. 11. 2021 16:00

Kostel sv. Máří Magdaleny, nám. Svobody 1, 360 01 Karlovy Vary, Česko

O události

J. S. Bach: Koncert pro housle a hoboj d moll BWV 1060 – Allegro, Adagio, Allegro

J. S. Bach: Toccata a fuga d moll BWV 565 T. Albinoni: Adagio g moll

E. Bloch: Baal Shem – Nigun

J. Klička – Romance

Ch. M. Widor: V. Symfonie – Toccata f moll

V. Petrof: Nokturno

 

MONIKA URBANOVÁ

je absolventkou Pražské konzervatoře a Akademie múzických umění v Praze. Studovala též ve Vídni a zúčastnila se mnoha interpretačních kurzů (USA, Rakousko, Španělsko...). Je laureátkou řady soutěží. Monika je členkou Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK a EVE Quartet. Jako sólistka koncertuje s varhanami a harfou - Duo Beautiful Strings. Natočila CD "Violin and organ" a "Beau Soir".

JIŘÍ SEJKORA

Vystudoval hru na hoboj na Pražské konzervatoři ve třídě prof. F. X Thuriho a na Akademii múzických umění v Praze u prof. Liběny Sequardtové. Úspěšně se zúčastnil řady soutěží a mezinárodních mistrovských kurzů. Vystupuje po celém světě (Japonsko, USA, Čína, Omán aj.). Je členem Ensemblu 18+ a často hostuje ve významných hudebních tělesech jako Kremerata Baltica, Pražská komorní filharmonie či Brněnská filharmonie.

PŘEMYSL KŠICA

Absolvoval studium hry na varhany na Pražské konzervatoři, na Akademii múzických umění v Praze (prof. Josef Popelka) a na Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst ve Stuttgartu (prof. Dr. Ludger Lohmann). Je držitelem řady ocenění z varhanních soutěží. V Praze působí v chrámu svatého Mikuláše na Malé Straně. Vyučuje hru na varhany na Konzervatoři v Teplicích. Věnuje se koncertní činnosti.

Sdílet událost

bottom of page